جستجو   :  

اسپویل کامل فصل هشتم سریال گات

  

 

  توضیحات :  

ببینید این فایل منتشر شده، فیلمنامه اصلی نیست (که بخواد برای بازیگرا ارسال شده باشه) بلکه پیش نویس فیلمنامه است که معمولا از یک سال قبل برای ارائه به تهیه کننده‌ها نوشته میشه و بعد از موافقت تهیه کننده‌ها و بسته شدن بودجه، میره برای نوشته شدن فیلمنامه اصلی (که شامل تعیین لوکیشن‌های خارجی و داخلی و اطلاعات دوربین‌ها و غیره هست). نوشتن پیش‌نویس به نوعی مشخص کردن مسیر داستان هست بیشتر و درواقع فصل هفت رو هم با توجه به مسیری که در فصل 8 ترسیم کردن نوشتنو اینطوری نیست که فصل 7 کلا تموم بشه بعد شروع کنن فصل 8 رو بنویسن.


توجه کنید که اگه خبرگزاری‌های زیادی این مسئله رو پوشش ندادن، دلیلی بر عدم صحت اون نیست. بلکه دلیلی بر نبود منبع موثقه. یعنی به عنوان مثال وقتی توئیتر سریال هک شد، چون پست گروه هکر رو همه مشاهده کردن و در واقع موثق بودش تایید شد، همه خبرگزاری‌ها بهش اشاره کردن. در این مورد مدرکی وجود نداره اما دلیل نمیشه سیر کاملا منطقی داستان این فصل و جواب دادن به اکثر کلیف‌هنگرهایی که در فصل 6 و 7 نویسنده‌ها گذاشتن رو نادیده بگیریم و بگیم این فیلمنامه غلط یا فیکه. یادم هست پارسال هم سر فیلمنامه لو رفته فصل 7 عده‌ای همین صحبتا رو میکردن که خب الان می‌تونید چک کنید نسخه لو رفته فصل 7 با چیزایی که دیدیم تطابق 99 درصدی داره!

 

  تذکرات نهایی :   

1- این فایل شامل پیش‌نویس فیلمنامه هست. و امکان دارد بخشی از اتفاقات فصل 8 با آن مغایرت داشته باشد.
2- این فایل داستان فصل هشتم سریال را بطور کامل لو می‌دهد. بنابرین قبل مطالعه‌ی اسپویل، در مورد اینکار خوب فکر کنید! :D
3- در صورت مطالعه اسپویل‌ها، لطفا آنها را برای دیگران اسپویل نکنید. در صورت تمایل لینک همین صفحه یا فایل را برای آنان به اشتراک بگذارید.

 

  لینک دانلود :         دانلود فایل  

 

تاریخ درج  :  1396/12/15  
تعداد بازدید تا کنون :6510

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی
Loading