جستجو   :  

فصل سوم سریال Stranger Things

 

در جدیدترین اخبار شبکه نتفلیکس از اضافه شدن دو بازیگر جدید به جمع بازیگران فصل سوم سریال Stranger Things خبر داده است

به تازگی حضور دو بازیگر جدید در فصل سوم سریال پرطرفدار Stranger Things تایید شده است. شبکه سازنده اعلام کرده که کری الویس و جک بیوزی به بازیگران فصل جدید این سری اضافه شده اند. طبق خبری که منتشر شده کری الویس نقش شهردار کلاین را در فصل جدید ایفا میکند. او شخصی خوش قیافه، نفرت انگیز و فردی بی توجه به مسائل پیرامونش، توصیف شده است. جک بیوزی نیز نقش شخصیتی به‌نام بروس را بر عهده دارد که یک روزنامه‌نگار در روزنامه هاوکینز پست است.

ملی بابی براون در نقش الون، دیوید هاربر در نقش کلانتر جیم هاپر، فین ولفهارد در نقش مایکل ویلر، گیتن ماتارازو در نقش داستین هندرسون، کلب مک لاگلین در نقش لوکاس سینکلر، نوآ اشنپ در نقش ویل بایرز، وینونا رایدر در نقش جویس بایرز، چارلی هیتون در نقش جاناتان بایرز، ناتالیا دایر در نقش نانسی ویلر، جو کری در نقش استیو هارنیگتون، سدی سینک در نقش مکس میفیلد، دیکر مونتگمری در نقش بیلی هارگرو، کارا بوینو در نقش کارن ویلر و پل رایزر در نقش سم اوونز، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال Stranger Things ایفای نقش دارند.

به گفته سازندگان این سریال محبوب، فصل سوم Stranger Things مانند فصل اول، قرار است در 8 قسمت ساخته شود. در رابطه با زمان انتشار هم هنوز تاریخ مشخص و دقیقی اعلام نشده ولی گفته شده که در سال 2019 منتشر خواهد شد. فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال Stranger Things به‌زودی آغاز خواهد شد. مانند دو فصل گذشته، کار ساخت فصل سوم این سریال بر عهده برادران دافر خواهد بود.

تاریخ درج  :  1397/1/30  
تعداد بازدید تا کنون :2575

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی
Loading